UŽÍVATEĽSKÉ MENU
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

Šieste víno PAVELKA v košíku zadarmo. Namixujte si set

Russian Diamond

"Russian Diamond" symbolizuje dokonalosť ruskej vodky. Veľmi osobitý produkt, majstrovské dielo - ako vzácny diamant mimoriadnej jasnosti. Jedinečný recept vytvorili ruskí špecialisti s cieľom dosiahnuť ultra jemnú čerstvú chuť.

Vodka sa vyrába v oblasti historického rodiska tohto tradičného ruského nápoja s využitím krištáľovo čistých artezánskych vôd z prameňov Mytishchi - vodu používanú na výrobu vodky od Ruských cárov.

Zložitý proces vytvárania "Russian Diamond" trvá 7 dní, počas ktorých sa vodka destiluje a filtruje pod stálym dohľadom a potom sa jej dá čas na "odpočinok".

Na rozdiel od ostatných vodiek, Russian Diamond musí prechádzať špičkovou filtráciou cez nespočetné množstvo materiálov, vrátane sibírskeho borovicového ihličia, tkaniny a hlavne striebra, ktoré zlepšuje chuť a arómu. Staroveký "schungit" a kryštáľ, dymový kameň a vzácny onyx zdieľajú s vodkou mocnú energiu. Ihličie sibírskych borovíc a borovicových šišiek obohacujú celkovú zmes. Vzájomné pôsobenie s drahými kameňmi a kovmi vytvára komplexnú a mnohostrannú štruktúru chuti.  

Tak ako má pravý diamant 57 plôšok, 57 filtračných etáp má táto vodka. Každá fľaša sa pred samotným plnením preplachuje vodkou aby bola kvalita Russian Diamond dokonale zachovaná.

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.