UŽÍVATEĽSKÉ MENU
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

Kúpte rum a získajte DARČEK! Miniatúrka Malecon Reserva Imperial 0,05l. Pozrieť rumy.

Enamor

Spoločnosť Isake International uviedla nový yuzu likér vyrobený vo Francúzsku s názvom Enamor.

Vyrába sa v Cognac v malom domčeku s názvom Jules Bremant a používa ovocie yuzu pestované v blízkosti Toulouse na juhozápade Francúzska. Celé ovocie sa maceruje v brandy po dobu 11 mesiacov, potom dozrieva mesiac v 20-ročných sudoch po koňaku.

Bol založený spoluzakladateľom spoločnosti Isake a someliérom Xavierom Chapelou spolu so Seema Lohia, indickou filantropkou, ktorá je zároveň mladšou sestrou Lakshmiho Mittala, giganta v oceľovom priemysle.

Chapelou povedal, že Lohia ho kontaktovala po prehliadke Isake Classic spoločnosti, kde ochutnala saké vyrobené Chapelouom a jeho ženou. To jej veľmi zachutilo a poprosila Xaviera, či by spolu nevytvorili nový produkt. Cieľom ich produktu bolo vziať kultúry Francúzska, Japonska a Indie - dizajn fľaše bol inšpirovaný japonskou sofistikovanosťou a jednoduchosťou.

Citrus junos – yuzu je citrusové ovocie z Japonska. Toto ovocie pripomína „malý grapefruit“, môže byť zelené alebo žlté – závisí od stupňa zrelosti. Je veľmi aromatické,  kombinuje chute mandariniek, limetiek a citrónov.

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.