offerBox
1

29. 2. - MasterClass „Dvojka na jednotku“

offerImage

„Druhé vína“ dostávajú rovnako pedantný prístup ako ich známejší a drahší „prvorodení“ súrodenci. Naopak „prvé“ vína profitujú z vyzrievania. Náš MasterClass ponúka vzácnu príležitosť ochutnať a porovnať obe vína vinárstiev z rovnakého ročníka.

Čítať viac

Rumový týždeň -20%

right-arrow
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

K nákupu cestovín De Cecco nad 20 € dóza zadarmo. Pozrite si akciu -16%.

4.3. - ONLINE Degustácia s vinárstvom Antinori
Konalo sa.

4.3. - ONLINE Degustácia s vinárstvom Antinori

Poďte sa s nami online preniesť do krásnych viníc Talianska do oblasti Piemont. Pozývame vás na degustáciu vín z vinárstva Prunotto s export manažérkou pani Horákovou a našim someliérom Rasťom Šutákom.

Spoločne ochutnáme tri vína z vinárstva Prunotto, novinku Roero Arneis, biele víno z Piemontu, komunikatívnu a ovocnú Barberu d´Asti z ročníka 2019 a elegantné Occhetti Nebbiolo Langhe 2017. Vína od Prunotta nepodliehajú móde, sú to klasické vína pre vnímavých s charakterom.

Degustačný balíček vám príde vopred kuriérom, dopravu neplatíte. K setu vám ako darček pribalíme degustačný zápisník, pero a USB kľúč v tvare vínovej fľaše.

 


Zaujal Vás event?

Kúpte si lístok

Degustácia s vinárstvom Antinori
Degustácia s vinárstvom Antinori
50 / ks
Zostáva už len 0 ks

Dátum: 04. 03. 2021; Čas: 18:00

V cene degustácie sú 3 vína. Darčeky a výklad someliéra získavate k degustácii grátis. Pani Horáková pochádza z Českej republiky, takže degustácii budete plne rozumieť. Pripojenie je na jednu domácnosť - to jest pre dvojicu, alebo malú skupinu priateľov kupujete 1 lístok.

Degustačný balíček pozostáva z TROCH vín:

  1. Prunotto Roero Arneis, DOCG, biele, suché, 2019
  2. Prunotto Fiulot Barbera dAsti, DOCG, červené, suché, 2019
  3. Prunotto Ochietti Nebbiolo Langhe, DOC, červené, suché, 2016

Inštrukcie: Degustačný balíček vám bude doručený do dvoch dní od objednávky degustácie. Doporučujeme zdržať sa pitia vína pred samotným začiatkom online degustácie :) Samotná ochutnávka prebehne on-line. Potrebné informácie vám prídu do e-mailu pár dní pred začiatkom degustácie. Dostanete všetky potrebné inštrukcie a link na Zoom s prihlásením na degustáciu. Po zakúpení lístka ste automaticky evidovaný ako účastník degustácie.

Na sledovanie ochutnávky je potrebné internetové pripojenie a počítač s reproduktormi. Ideálne aj s web kamerou, aby ste sa videli aj s ostatnými. Alebo aj bez, ak si chcete dopriať viac intímnej atmosféry.

Pred samotnou ochutnávkou sa pripojíte do skupiny len kliknutím na zaslaný link. Degustácia začne o 18:00 a predbežne bude trvať cca hodinu.

 

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.