UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

Šieste najlacnejšie bublinky v košíku sú automaticky zadarmo. Pozrieť pravidlá. Nakúpte nad 50 € a vyhrajte Prosecco v hodnote 200 €. PROSECCO súťaž.

17.4. - ONLINE Degustácia Malbec Day
Konalo sa.

17.4. - ONLINE Degustácia Malbec Day

Pozývame vás na degustáciu Malbecu - v tomto roku formou on-line. Spoznáte tri argentínske vína  s rozdielnym charakterom, čo dobre demonštruje variabilitu tejto unikátnej odrody. Online ochutnávkou vás bude sprevádzať someliér Rastislav Šuták.

Vína z Malbecu sú synonymom pre bohaté a atraktívne vína s termickým prejavom a ovocnou textúrou. Dokáže dobre dozrievať aj vo vysokých nadmorských výškach. Je piatou odrodou na svete, ktorá sa najčastejšie používa v zmesi s inými. Na ukážku svojich schopností nepotrebuje Malbec veľa dreva pri vyzrievaní, čo z neho robí adepta pre kvalitné a zároveň cenovo dostupné vína. Malbec je pôvodom francúzska odroda, ktorá si našla svoj ďalší domov v Argentíne, kde vznikla pred desiatimi rokmi iniciatíva na oslavu tejto odrody. Oslávte MALBEC DAY spolu s nami.

 


Zaujal Vás event?

Kúpte si lístok

Degustácia Malbec Day
Degustácia Malbec Day
50 / ks
Zostáva už len 0 ks

Dátum: MALBEC DAY,  SOBOTA 17. 4. 2021 o 18:00

V cene degustácie sú 3 vína.  Výklad someliéra získavate k degustácii grátis. Pripojenie je na jednu domácnosť - to jest pre dvojicu, alebo malú skupinu priateľov kupujete 1 lístok.

Degustačný balíček pozostáva z vín:

  1. Mascota Vineyards La Mascota Rosé 2020
  2. Norton Reserva Malbec 2018
  3. Rutini Colección Malbec 2015

Inštrukcie: Degustačný balíček vám bude doručený do dvoch dní od objednávky degustácie. Doporučujeme zdržať sa pitia vína pred samotným začiatkom online degustácie :) Samotná ochutnávka prebehne on-line. Potrebné informácie vám prídu do e-mailu pár dní pred začiatkom degustácie. Dostanete všetky potrebné inštrukcie a link na Zoom s prihlásením na degustáciu. Po zakúpení lístka ste automaticky evidovaný ako účastník degustácie.

Na sledovanie ochutnávky je potrebné internetové pripojenie a počítač s reproduktormi. Ideálne aj s web kamerou, aby ste sa videli aj s ostatnými. Alebo aj bez, ak si chcete dopriať viac intímnej atmosféry.

Pred samotnou ochutnávkou sa pripojíte do skupiny len kliknutím na zaslaný link. Degustácia začne o 18:00 a predbežne bude trvať cca hodinu.

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.