UŽÍVATEĽSKÉ MENU
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

Kúpte rum a získajte DARČEK! Miniatúrka Malecon Reserva Imperial 0,05l. Pozrieť rumy.

The King of Soho

Paul Raymond "King of Soho" bol majstrom zábavy a majetkový magnát, ktorý od 50-tych rokov minulého storočia zohral kľúčovú úlohu v kultúrnom a sociálnom oslobodení britskej spoločnosti.  Láskyplne známy ako "King of Soho", jeho príbeh tvorí neoddeliteľnú súčasť histórie londýnskej štvrti Soho.

Paulov syn Howard Raymond zdedil otcovu vášeň pre okres Soho. Rozhodol sa zachytiť vlastnosti, ktoré robia Soho jedinečným  - v novej značke -  ako hold jeho otcovi, mužovi, ktorý nikdy nebol obyčajný.

Paul Raymond uskutočnil prevrat v okrese Soho, založil kultové kluby ako Raymond Revuebar a Madam JoJo. Slávny pre svoje rizikové vystúpenia, na chvíľu dominoval londýnskej divadelnej scéne a podporoval nové talenty a kultúrnu rozmanitosť. Mnohí známi umelci vystúpili alebo debutovali v jednom z jeho klubov alebo divadiel.

Pôvodne kráľovský poľovnícky areál Soho  sa vďaka Paulovi Raymondovi stal bohatou oblasťou tvorivosti, hudby, umenia a modernej kultúry. Tieto prvky sú zachytené v ikonickom dizajne fľaše.

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.