offerBox
1

18. 4. - MasterClass Chateau du Cedre na Starej Vajnorskej

offerImage

18. apríla budete mať príležitosť ochutnať v sprievode Aurore del Vitto zo Chateau du Cedre osem vín, medzi nimi aj vzácny Le Cédre Blanc.

Čítať viac

3+1 ZADARMO na ovocné vína Miluron s kódom RIBEZLA

right-arrow
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť
Winery header

The King of Soho

Paul Raymond "King of Soho" bol majstrom zábavy a majetkový magnát, ktorý od 50-tych rokov minulého storočia zohral kľúčovú úlohu v kultúrnom a sociálnom oslobodení britskej spoločnosti.  Láskyplne známy ako "King of Soho", jeho príbeh tvorí neoddeliteľnú súčasť histórie londýnskej štvrti Soho.

Paulov syn Howard Raymond zdedil otcovu vášeň pre okres Soho. Rozhodol sa zachytiť vlastnosti, ktoré robia Soho jedinečným  - v novej značke -  ako hold jeho otcovi, mužovi, ktorý nikdy nebol obyčajný.

Paul Raymond uskutočnil prevrat v okrese Soho, založil kultové kluby ako Raymond Revuebar a Madam JoJo. Slávny pre svoje rizikové vystúpenia, na chvíľu dominoval londýnskej divadelnej scéne a podporoval nové talenty a kultúrnu rozmanitosť. Mnohí známi umelci vystúpili alebo debutovali v jednom z jeho klubov alebo divadiel.

Pôvodne kráľovský poľovnícky areál Soho  sa vďaka Paulovi Raymondovi stal bohatou oblasťou tvorivosti, hudby, umenia a modernej kultúry. Tieto prvky sú zachytené v ikonickom dizajne fľaše.

ĎALŠIE SÚVISIACE PRODUKTY

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.