UŽÍVATEĽSKÉ MENU
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

Aivy

V roku 1996 bol Peter Carlson švédskym výmenným študentom študujúcim francúzštinu a ekonómiu vo Francúzsku. Ako výskumný projekt si spolu s niektorými niektorými americkými študentmi vybral rozvíjajúci sa trh vodky. Nasledujúci rok založil Cariel Spirits v rodnom Štokholme. Podarilo sa mu riadiť vzostupy a pády na trhoch s cieľom rozšíriť svoju spoločnosť a zároveň si vybudovať dobrú reputáciu pre výrobu vysoko kvalitných prírodných a ochutených vodiek pod značkami Cariel a Aivy. Majster blender Peter Carslon aplikuje na vodku svoju filozofiu „melódie a harmónie“.

Pôvodne mali v úmysle túto značku volať „Ivy“. Toto slovo však bolo v ich rodnom Švédsku často nesprávne vyslovované. Preto ho napísali „Aivy“ a zaistili tak jeho správnu výslovnosť („eye-vee“), čím zaistili, že jedinečný pravopis bude mať ochrannú známku.

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.