UŽÍVATEĽSKÉ MENU
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť
Najlepšie Rosé zo sveta

Najlepšie Rosé zo sveta

Pre milovníkov rosé sme pripravili zaujímavú kolekciu ružových vín z celého sveta. Vychutnajte si najlepšie ružové vína zo Slovenska, rosé z Francúzska, Toskánska alebo ružový Malbec z Argentíny.

Nižšie nájdete výber ružových vín od someliéra, ktoré sa rozhodne oplatí ochutnať.


 

Bublinky nikdy nesklamú, ochutnajte preto ružový sekt od pána Hacaja z Pezinka Svätovavrinecké Rosé Extra Dry 2016, z Talianska Rosé Spumante z vinárstva Terra Serena alebo štýlové Champagne Bollinger Rosé Brut.

Ružovým vínam z južného Francúzska sa nedá odolať. Gérard Betrand Coté des Roses Rosé 2019 Vám zaujme nielen dizajnom, ale aj kvalitným vínom. Bordeaux ponúka Clarendelle Rosé Haut-Brion 2017, druhý ročník Clarendelle Rosé v novom štýle, ktorý mu skvele pristane. Ochutnať ružové víno vyrobené v Toskánsku z odrody Sangiovese bude pre Vás skvelým zážitkom Santa Cristina Cipresseto Rosato 2018 od rodiny Antinori. Ochutnali ste už niekedy Malbec z Argentíny v ružovej podobe? Tak vyskúšajte Mascota Vineyards La Mascota Rosé.

Samozrejme v kolekcii nesmú chýbať ružové vína zo Slovenska. Polosuchý, naturálny Cabernet Sauvignon Rosé z vinárstva Natural Domin & Kušický v skvelej kondícii, nezabudnuteľný a vždy funny Cabernet Sauvignon Rosé od Mrva & Stanko a pre milovníkov sladších vín Andrejka z odrody André z vinárstva PD Mojmírovce. Rarita, jedinečné ružové sladké víno Zweigeltrebe z Kapatskej Perly Vás opantá svojou eleganciou a rafinovanosťou.

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.