offerBox
1

ONLINE degustácia RIZLINGOV

offerImage

Pripojte sa 13.3. na online degustáciu.

Čítať viac
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

Nová ONLINE degustácia Rizlingov. Pozrieť degustáciu.

Najlepšie Rosé zo sveta

Najlepšie Rosé zo sveta

Pre milovníkov rosé sme pripravili zaujímavú kolekciu ružových vín z celého sveta. Vychutnajte si najlepšie ružové vína zo Slovenska, rosé z Francúzska, Toskánska alebo ružový Malbec z Argentíny.

Nižšie nájdete výber ružových vín od someliéra, ktoré sa rozhodne oplatí ochutnať.


 

Bublinky nikdy nesklamú, ochutnajte preto ružový sekt od pána Hacaja z Pezinka Svätovavrinecké Rosé Extra Dry 2016, z Talianska Rosé Spumante z vinárstva Terra Serena alebo štýlové Champagne Bollinger Rosé Brut.

Ružovým vínam z južného Francúzska sa nedá odolať. Gérard Betrand Coté des Roses Rosé 2019 Vám zaujme nielen dizajnom, ale aj kvalitným vínom. Bordeaux ponúka Clarendelle Rosé Haut-Brion 2017, druhý ročník Clarendelle Rosé v novom štýle, ktorý mu skvele pristane. Ochutnať ružové víno vyrobené v Toskánsku z odrody Sangiovese bude pre Vás skvelým zážitkom Santa Cristina Cipresseto Rosato 2018 od rodiny Antinori. Ochutnali ste už niekedy Malbec z Argentíny v ružovej podobe? Tak vyskúšajte Mascota Vineyards La Mascota Rosé.

Samozrejme v kolekcii nesmú chýbať ružové vína zo Slovenska. Polosuchý, naturálny Cabernet Sauvignon Rosé z vinárstva Natural Domin & Kušický v skvelej kondícii, nezabudnuteľný a vždy funny Cabernet Sauvignon Rosé od Mrva & Stanko a pre milovníkov sladších vín Andrejka z odrody André z vinárstva PD Mojmírovce. Rarita, jedinečné ružové sladké víno Zweigeltrebe z Kapatskej Perly Vás opantá svojou eleganciou a rafinovanosťou.

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.