Doprava zadarmo nad 50 EUR Viac ako 300 000 fliaš a 2 500 druhov vína na sklade
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter

Najväčšia predajňa vína - Vínotéka WinePlanet

Vo vínotéke WinePlanet nájdete najširšiu ponuku vína a destilátov z celej planéty.

Adresa: Stará Vajnorská 39, Bratislava 831 04. Otvoriť na mape.

Štandardné otváracie hodiny:

Pondelok - Piatok od 9:00 do 18:00, víkendy - zatvorené

Zmena otváracích hodín - 1. 7. - 30. 8. 2019 je predajňa otvorená od 9:00 do 17:00

Naši zamestnanci vám ochotne poradia a pomôžu vybrať to správne víno. Máte záujem o firemnú degustáciu, privátny event alebo veľkú párty? Neváhajte a kontaktujte nás mailom alebo telefonicky na 0914 230 220.

V našej degustačnej miestnosti pravidelne robíme akcie, na ktorých sa zúčastňuje od 20 do 120 ľudí. Radi vám pripravíme ponuku na mieru.

Široký výber vína a školený personál

Ochotný školený personál a someliér vám pomôžu pri výbere tovaru. A je naozaj z čoho vyberať. Predajňa je priestranná so širokou ponukou slovenských i zahraničných vín. Na jednom mieste nájdete viac ako 1 300 druhov vína a množstvo prémiových značiek rumu, ginu, koňaku, vodky či whisky.

Koncept celého areálu prispieva svojim priestorom k ideálnemu a nerušenému nákupu vín a destilátov. Zákazník sa zastaví, rozhliadne sa, stáva sa akoby súčasťou obchodu hoci aj s kalichom vína alebo šálkou kávy v ruke.

Zóna pre ikonické vína

Súčasťou wineshopu je samostatná klimatizovaná miestnosť s ikonickými vínami, ktoré sú správne uložené a o ich výber sa starajú someliéri. Nachádza sa tu široká zbierka vín zo špičkových svetových vinárstiev a ročníkov, ktoré sú už na trhu raritou. Napríklad Bollinger, Château Haut-Brion, Château Le Puy, Domaine Chanson, Sena, Vinedo Chadwick, Stag´s Leap Wine Cellars, Graham´s.

Výhodná poloha vínotéky a parkovisko

Predajňa funguje podobne ako obchody s vínom vo svete, ponúka dobrú dostupnosť, široký sortiment tovaru a ochotný personál. Veľkou výhodou je poloha prevádzky, nachádza sa na Zlatých Pieskoch v blízkosti hlavného ťahu diaľnice a je tu možnosť parkovania na parkovisku priamo pred predajňou.

Degustačná miestnosť a átrium

Súčasťou areálu je átrium a degustačná miestnosť, kde sa pravidelne konajú tématické degustácie, akcie priamo s vinármi, školenia pre klientov alebo someliérske kurzy. Firmy alebo skupiny milovníkov vín si môžu miestnosť rezervovať na privátny event alebo riadenú degustáciu spojenú s občerstvením. Počas dňa slúži táto miestnosť ako neformálna kaviareň.

Vínotéka v sídle Corner & Co.

Vínotéka sa nachádze v budove, ktorá je sídlom spoločnosti Corner & Co. Svojím rozsiahlym portfóliom vína patrí medzi európsku špičku a jednotku na trhu prémiovej gastronómie. Corner & Co. je distribútorom vína a alkoholu z 18 krajín sveta a v skladových priestoroch sa nachádza viac ako 300 000 fliaš. V sortimente vína nájdete zvučné značky, akými sú Villa Maria, PenfoldsAntinori, Terra Serena, El Coto, Rothschild, Bollinger, Zind-Humbrecht, Errazuriz, Caliterra, Chateau Ste.Michelle a mnohé ďalšie.

Coravin a privátne značky

Firma zastupuje na Slovensku unikátny koncept Coravin, ktorý umožňuje ochutnať víno z fľaše bez nutnosti jej otvorenia. V portfóliu nájdete vlastnú značku vín Reya alebo rum Blue Stamp z ostrova Maurícius v limitovanom počte vyrobených fliaš.

Návšteva predajne s vínom spoločnosti Corner & Co. nemusí byť len rýchlou zastávkou na ceste domov z práce, ale príjemným spestrením dňa v každodennom a uponáhľanom svete. Ak hľadáte kvalitu a profesionalitu, zastavte sa v predajni vína a destilátov WinePlanet.