Cenový hit cestoviny De Cecco

right-arrow
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

Šieste najlacnejšie bublinky v košíku sú automaticky zadarmo. Nakúpte nad 50 € a vyhrajte Prosecco v hodnote 200 €. PROSECCO súťaž.

8. 9. - Párty s Villa Maria 2022
Konalo sa.

8. 9. - Párty s Villa Maria 2022

Šiesty ročník obľúbenej Párty s Villa Maria sa uskutoční už tento štvrtok. Ochutnávajte vína z Nového Zélandu a nechajte sa unášať skvelou hudbou a príjemnou atmosférou. Moderátorom večera bude ako vždy Junior, ktorý je skalným fanúšikom Sauvignonu z Villa Maria. Privítame aj kapelu a speváčku Natáliu Kóšovú a úžasné novinky vám predstaví Vincent Lensveldt, European Market Manager Villa Maria.

Degustácia vín Villa Maria bude prebiehať v átriu pod platanom a v priestoroch vínotéky WinePlanet a tentokrát sa ponesie v tónoch Rosé.

V cene lístka je občerstvenie a voľná degustácia vín Villa Maria počas celého večera. Limitované vína bude možné ochutnať na mieste za žetóny. Aktuálny počet hostí: 98.


Zaujal Vás event?

Kúpte si lístok

Párty s Villa Maria 2022
Párty s Villa Maria 2022
3490 € / ks
Zostáva už len 0 ks

Dátum a miesto konania:  8. 9.2022 o 18:00, WinePlanet, Stará Vajnorská 39, Bratislava

Po zakúpení lístku ste oficiálne registrovaný na podujatie, nepotrebujete predkladať žiadne potvrdenia ani vytlačené lístky. Stačí, keď nahlásite pri vstupe svoje meno, hosteska má k dispozícii menný zoznam. V prípade otázok nás kontaktujte na tel. čísle 0911 451 133.

 

Villa Maria - ikona Nového Zélandu

Keď sa povie Villa Maria, ako prvé vás určite napadne Nový Zéland a Sauvignon Blanc. Od roku 1961, kedy bolo vinárstvo založené, prešlo obrovský kus cesty. Okrem ikonickej odrody Sauvignon Blanc typickej pre Nový Zéland, vinárstvo dnes pestuje ďalších 27 odrôd. Pod vedením majiteľa Sir Georga Fistonicha patrí Villa Maria k najlepším a k najúspešnejším vinárstvam Nového Zélandu.

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.