UŽÍVATEĽSKÉ MENU
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

Pozývame vás na degustáciu La Fiesta - španielske vína & tapas. Už 17.8. Lístky tu.

8. 9. - Párty s Villa Maria 2022
Konalo sa.

8. 9. - Párty s Villa Maria 2022

Šiesty ročník obľúbenej Párty s Villa Maria v predaji! Ochutnávajte vína z Nového Zélandu a nechajte sa unášať skvelou hudbou a príjemnou atmosférou. Opäť nás svojou návštevou poctí Vincent Lensveldt, European Market Manager Villa Maria, ktorému bude klásť zvedavé otázky moderátor večera Junior.

Degustácia vín Villa Maria bude prebiehať v našom átriu a tentokrát sa ponesie v tónoch Rosé Blush. Oblečte si niečo ružové a príďte sa zabaviť na jedinečnú párty plnú dobrej nálady.

V cene lístka je občerstvenie a voľná degustácia vín Villa Maria počas celého večera. Limitované vína bude možné ochutnať na mieste za žetóny.


Zaujal Vás event?

Kúpte si lístok

Párty s Villa Maria 2022
Párty s Villa Maria 2022
3490 € / ks
Zostáva už len 47 ks

Dátum a miesto konania:  8. 9.2022 o 18:00, WinePlanet, Stará Vajnorská 39, Bratislava

Po zakúpení lístku ste oficiálne registrovaný na podujatie, nepotrebujete predkladať žiadne potvrdenia ani vytlačené lístky. Stačí, keď nahlásite pri vstupe svoje meno, hosteska má k dispozícii menný zoznam. V prípade otázok nás kontaktujte na tel. čísle 0911 451 133.

 

Villa Maria - ikona Nového Zélandu

Keď sa povie Villa Maria, ako prvé vás určite napadne Nový Zéland a Sauvignon Blanc. Od roku 1961, kedy bolo vinárstvo založené, prešlo obrovský kus cesty. Okrem ikonickej odrody Sauvignon Blanc typickej pre Nový Zéland, vinárstvo dnes pestuje ďalších 27 odrôd. Pod vedením majiteľa Sir Georga Fistonicha patrí Villa Maria k najlepším a k najúspešnejším vinárstvam Nového Zélandu.

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.