offerBox
1

22. 6. - WineDay v Piešťanoch

offerImage

Druhý ročník WineDay v Piešťanoch sa bude konať 22.6.! Ochutnáte viac ako 200 druhov vína zo Slovenska a z celej planéty.

Čítať viac

Cenový hit týždňa

right-arrow
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

Vínny festival WINEDAY v Piešťanoch, už 22.6. Pozrieť vstupenky

22. 7. - WineDay v Piešťanoch
Konalo sa.

22. 7. - WineDay v Piešťanoch

Predpredaj ukončený, vstupenky kúpite priamo na mieste podajatia.

Ochutnajte viac ako 200 druhov vína na Wineday v Piešťanoch. Súčasťou podujatia je BBQ, chutné občerstvenie, DJ a živá hudba. Na Wineday ochutnáte vína priamo od slovenských vinárov Karpatská perla, Nichta, Ostrožovič, Papillon, Pavelka, Domin a Kušický, Mrva a Stanko, Frtus Winery, Fundus Regius, Miluron, Chateau Grand Bari, Šimák Zámok Pezinok, Chateau Rúbaň, Velkeer, Vinidi, Rariga, Juraj Zápražný a mnohých ďalších. Z portfólia WinePlanet sa predstavia vína z Talianska, Francúzska, Nemecka, Španielska, Čile, Argentíny, Austrálie či Nového Zélandu.

Zažijete príjemný večer plný kvalitného vína a zábavy. V cene vstupenky zakúpenej v predpredaji získate pri vstupe 15 žetónov na víno a pohár na víno. Ďalšie žetóny sa dokupujú priamo na mieste. Zarezervujte si exkluzívny víkend v Hoteli Esplanade spolu so vstupenkami na Wineday.


Zaujal Vás event?

Kúpte si lístok

Wineday Piešťany
Wineday Piešťany
1990 € / ks
Zostáva už len 0 ks

Dátum a čas: 22. 7. 2023 (sobota), 16:00 – 23:00 hod.

Miesto konania: Hotel Esplanade – sála Palace Ballroom, Slovenské liečebné kúpele Piešťany (Google Maps
Sála Palace Ballroom sa nachádza v Hoteli Esplanade Ensana Health Spa. Vstup je možný cez hotel, alebo priamo z pešej zóny. Pre doprovod, ktorý nebude ochutnávať vína nie je nutné kupovať vstupenku, pri vstupe je nutné len oboznámiť hostesku. 
Organizátor podujatia: WinePlanet a Slovenské liečebné kúpele Piešťany 

Využite tiež možnosť objednať si pobyt na www.ensanahotels.com.

Vstupenky je výhodné zakúpiť v predpredaji na www.wineplanet.sk alebo priamo v hoteli Esplanade. V cene vstupenky v predpredaji získate 15 žetónov a pohár na víno. Priamo na mieste podujatia bude vstup spoplatnený v cene 20 eur, v cene získate 10 žetónov a pohár na víno.

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.