offerBox
1

13. 12.- MasterClass Darroze na Starej Vajnorskej

offerImage

Na záver roka sme pre vás pripravili naozajstnú lahôdku – MasterClass Armagnac Darroze. Sú to autentické destiláty z malých, rodinných páleníc, ktoré rodina Darroze necháva zrieť vo svojich pivniciach v Rochefort a Labastide d´Armagnac.

Čítať viac
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

Urobte si sladké Vianoce. Nové vianočné čokolády Monbana.

4. 10. - MasterClass Planeta
Konalo sa.

4. 10. - MasterClass Planeta

Pozývame vás na októbrový MasterClass s vinárstvom Planeta zo Sicílie. Masterclass povedie Marco Scaglione z vinárstva Planeta a someliér Rastislav Šuták.

Po prvý krát budete mať príležitosť spoločne ochutnať ich dve prestížne vína Cometa a Santa Cecilia z ôsmich ročníkov. Cometa je biele víno z odrody Fiano a dlhodobo je znalcami považované ako jedno z najlepších bielych vín Talianska. Santa Cecilia patrí medzi TOP vína z odrody Nero d´Avola na svete. Obidve navyše dokonale reflektujú jedinečnosť a charakter vín tohto vinárstva.


Zaujal Vás event?

Kúpte si lístok

Masterclass Planeta
Masterclass Planeta
50 / ks
Zostáva už len 1 ks

Masterclass povedie Marco Scaglione z vinárstva Planeta a someliér Rastislav Šuták.

Dátum a miesto konania:  4. 10. 2023 o 18:00, WinePlanet, Stará Vajnorská 39, Bratislava

Po zakúpení lístku ste oficiálne registrovaný na podujatie, nepotrebujete predkladať žiadne potvrdenia ani vytlačené lístky. Stačí, keď nahlásite pri vstupe svoje meno, hosteska má k dispozícii menný zoznam. V prípade otázok nás kontaktujte na tel. čísle 0911 451 133.

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.