offerBox
1

3. 5. - Degustácia vín El Coto s 5-chodovou večerou v Hoteli Elizabeth

offerImage

Pozývame vás na degustáciu vín El Coto do Hotela Elizabeth. Môžete sa tešiť na kvalitné španielske vína El Coto, ktoré budú podávané k 5-chodovej degustačnej večeri. 

Čítať viac

Jarná akcia do -40% na vína a alkohol

right-arrow
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť
13.3. - ONLINE Degustácia Riesling Day
Konalo sa.

13.3. - ONLINE Degustácia Riesling Day

Máte radi Rizling rýnsky a radi by ste sa dozvedeli pár zaujímavých informácií o tejto obľúbenej odrode? Užite si s nami večer pri príležitosti osláv dňa Rizlingu rýnskeho online degustáciou.

Vychutnajte si Rizling rýnsky v štyroch prevedeniach. Porovnáme 2 rozdielne ročníky a 2 rozdielne cukornatosti zo 4 špecifických vinárskych oblastí, ktorými sú svetoznáme Mosel a Rheingau z Nemecka, tradičné Alsasko z Francúzka a v neposlednom rade Malokarpatská oblasť na Slovensku. Degustáciou, trvajúcej zhruba 60 minút, vás povedie someliér Martin Priečko.


Zaujal Vás event?

Kúpte si lístok

Degustácia Riesling Day
Degustácia Riesling Day
50 / ks
Zostáva už len 0 ks

Dátum: 13. 03. 2021; Čas: 19:30

V cene degustácie sú 4 vína.  Výklad someliéra získavate k degustácii grátis. Pripojenie je na jednu domácnosť - to jest pre dvojicu, alebo malú skupinu priateľov kupujete 1 lístok.

Degustačný balíček pozostáva z vín:

  1. Pierre Sparr Grande Réserve Riesling 2018
  2. Vinárstvo Rariga Rizling rýnsky - Šarkaperky 2018
  3. Prinz von Hessen Riesling Trocken 2019
  4. Max Ferdinand Richter Riesling Classic 2019

Inštrukcie: Degustačný balíček vám bude doručený do dvoch dní od objednávky degustácie. Doporučujeme zdržať sa pitia vína pred samotným začiatkom online degustácie :) Samotná ochutnávka prebehne on-line. Potrebné informácie vám prídu do e-mailu pár dní pred začiatkom degustácie. Dostanete všetky potrebné inštrukcie a link na Zoom s prihlásením na degustáciu. Po zakúpení lístka ste automaticky evidovaný ako účastník degustácie.

Na sledovanie ochutnávky je potrebné internetové pripojenie a počítač s reproduktormi. Ideálne aj s web kamerou, aby ste sa videli aj s ostatnými. Alebo aj bez, ak si chcete dopriať viac intímnej atmosféry.

Pred samotnou ochutnávkou sa pripojíte do skupiny len kliknutím na zaslaný link. Degustácia začne o 19:30 a predbežne bude trvať cca hodinu.

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.