offerBox
1

23. 5. - MasterClass Caliterra v Bratislave

offerImage

Pozývame vás na degustáciu šiestich ročníkov (2005, 2007, 2009, 2015, 2017 a 2019) unikátneho vína Caliterra Cenit tak, ako sa vyvíjalo v čase.

Čítať viac

Cenové hity týždňa

right-arrow
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

Súťaž o 6 x 6 vín značky Nichta. Čítať viac

27. 6. - Párty s Villa Maria
Konalo sa.

27. 6. - Párty s Villa Maria

Párty s vínom z Nového Zélandu organizujeme každý rok a tento nebude výnimkou! Degustácia vín Villa Maria je príjemná akcia na našej terase, ktorá je plná hudby, obľúbeného vína a dobrej nálady. Pre vaše chuťové poháriky budú navyše pripravovať špeciality Šuhajíci pri panvici!

Moderátorom tejto párty bude zanietený milovník Villa Marie - Junior z Fun Rádia. Spolu s ním privítame zástupcu značky Felixa Hoppa a vy budete mať možnosť dozvedieť sa všetko o víne, ktoré si podmanilo srdcia na celom svete.

Párty sa koná vo štvrtok 27.6. o 18:00 !


Zaujal Vás event?

Kúpte si lístok

DEGUSTÁCIA

Párty s Villa Maria
27.6. - Párty s Villa Maria
2490 € / ks
Zostáva už len 0 ks

Villa Maria je v zahraničí aj na Slovensku veľmi obľúbená a právom je patrí tretia priečka v rebríčku "Most Admired Wine Brands of the World". Toto vinárstvo založil v roku 1961 George Fistonich a za vyše 50 rokov svojej existencie z neho vybudoval najviac oceňované vinárstvo Nového Zélandu. 

Vinárstvo sa plne odovzdalo trvalo udržateľnému prístupu a dlhodobému cieľu vyrábať vína v bio organickej kvalite. Dnes je približne 25 % vinohradov obrábaných organicky, bez použitia syntetických pesticídov alebo hnojív a 22 % vinohradov už získalo organickú certifikáciu. 

Všetko o vínach Villa Maria sa dočítate u nás: https://wineplanet.sk/blog/tema/villa-maria

 

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.