offerBox
1

23. 6. - Párty s Villa Maria

offerImage

Zažite exotiku chutí a nezabudnuteľný večer s obľúbeným vinárstvom Nového Zélandu. 

Pozrieť degustáciu
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

Párty s Villa Maria! Zažite exotiku chutí a nezabudnuteľný večer s obľúbeným vinárstvom Nového Zélandu. 

22. 2. - Majstrovstvá v sekaní sektov
Konalo sa.

22. 2. - Majstrovstvá v sekaní sektov

Hotel Galileo, WinePlanet a Enovia pre vás pripravili už ôsmy ročník majstrovstiev Slovenska v sekaní sektov - sabráži.

Po roku sa opäť stretnú na Donovaloch pred Yeti barom profesionáli, someliéri ale aj amatéri, aby si zmerali sily v sabráži šumivých vín. Hlavná výhra pre mužov aj ženy bude profi auto Fiat 500 Abarth na víkend. Registrujte sa ako súťažiaci alebo sa príďte pobaviť na toto pekné podujatie.


Naše priestory

Majstrovstvá Slovenska sa budú konať v sobotu 22.2. pred Yeti barom na Záhradišti. Od 10:00 prebieha kvalifikácia a postup do finále v týchto kategóriách:

  • Muži profesionáli
  • Ženy profesionálky
  • Amatéri

Po absolvovaní kvalifikácie vyberie odborná porota z každej kategórie troch finalistov. Kvalifikácia sa „seká“ rovnakým mečom (dodá usporiadateľ). Vo finále si každý „sekáč“ zvolí svoj predmet na sabráž a k tomu doladí oblečenie, prejav a všetko, čo by mohlo zaujať komisiu. Finále bude od 13:00.

Skvelá zábava, DJ Piťko Zet, finále profíkov o 13:00, prize maney, ochutnávka – to všetko vás čaká pred Yeti barom na Donovaloch.

Produktovým partnerom majstrovstiev je spoločnosť Corner & Co., oficiálny distribútor značky Terra Serena. Práve s vínom Terra Serena Gran Cuveé budú súťažiaci bojovať o víťazstvo. Podrobné informácie k programu dostanú súťažiaci po registrácii.

REGISTRAČNÝ FORMULÁR

Štartovné na osobu je 10 Eur (platí sa o 9.00 pri registrácii na recepcii Hotela Galileo).

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.