Doprava zadarmo nad 50 EUR 300 000 fliaš a 2 500 druhov vína na sklade Viac ako 25 rokov na trhu
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter

Novoročná akcia 20% na obľúbené vína PF 20%20%

22. 2. - Majstrovstvá v sekaní sektov
Konalo sa.

22. 2. - Majstrovstvá v sekaní sektov

Hotel Galileo, WinePlanet a Enovia pre vás pripravili už ôsmy ročník majstrovstiev Slovenska v sekaní sektov - sabráži.

Po roku sa opäť stretnú na Donovaloch pred Yeti barom profesionáli, someliéri ale aj amatéri, aby si zmerali sily v sabráži šumivých vín. Registrujte sa ako súťažiaci alebo sa príďte pobaviť na toto pekné podujatie.


Naše priestory

Majstrovstvá Slovenska sa budú konať v sobotu 22.2. pred Yeti barom na Záhradišti. Od 10:00 prebieha kvalifikácia a postup do finále v týchto kategóriách:

  • Muži profesionáli
  • Ženy profesionálky
  • Amatéri

Po absolvovaní kvalifikácie vyberie odborná porota z každej kategórie troch finalistov. Kvalifikácia sa „seká“ rovnakým mečom (dodá usporiadateľ). Vo finále si každý „sekáč“ zvolí svoj predmet na sabráž a k tomu doladí oblečenie, prejav a všetko, čo by mohlo zaujať komisiu. Finále bude od 13:00.

Skvelá zábava, DJ Piťko Zet, finále profíkov o 13:00, prize maney, ochutnávka – to všetko vás čaká pred Yeti barom na Donovaloch.

Produktovým partnerom majstrovstiev je spoločnosť Corner & Co., oficiálny distribútor značky Terra Serena. Práve s vínom Terra Serena Gran Cuveé budú súťažiaci bojovať o víťazstvo. Podrobné informácie k programu dostanú súťažiaci po registrácii.

REGISTRAČNÝ FORMULÁR

Štartovné na osobu je 10 Eur (platí sa o 9.00 pri registrácii na recepcii Hotela Galileo).

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.