Doprava nad 50 € ZADARMO Blesková zásielka do hodiny Celé Slovensko do 48 hodín 2500 druhov vína
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť

Predaj vín EN PRIMEUR spustený. Pozrieť vína

TOP vína Argentíny

TOP vína Argentíny

Argentína je nielen krajina s krásnou prírodou typická argentínskym tangom, temperamentnými obyvateľmi a ťažkými červenými vínami. Práve naopak, mladšia generácia vinárov v Argentíne prináša vína, ktoré sú jemné, delikátne, zachovávajú si svoju sviežosť, ovocnosť a prirodzenosť. Vinári kladú dôraz na klimatické podmienky oblasti a snažia sa preniesť jej charakter aj do vína. V Argentíne ležia najvyššie položené vinohrady v nadmorskej výške 3015m nad morom v oblasti Salta.

Vína z Argentíny sú ako argentínski vinári, temperamentné, úprimné, prirodzené a vďačné. Ponúkame vám TOP 10 najlepších vín z Argentíny z nášho portfólia.


 

Biele vína z odrôd Sauvignon blanc, Chardonnay a Torrontes vás zaujmú svojou sviežosťou, ovocným prejavom a minerálnym charakterom. Medzi modrými odrodami je kráľom odroda Malbec nasledovaná tvz. Bordeaux odrodami Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc  a Merlot. Nesmieme zabudnúť na odrodu Bonarda, ktorá ponúka ovocné, jemne herbálne červené vína bez dreva.

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.