Doprava nad 50 € ZADARMO Blesková zásielka do hodiny Celé Slovensko do 48 hodín 2500 druhov vína
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť

Pozrite sí vína v akcii VINObranie. Pozrieť zľavy

TOP vína Argentíny

TOP vína Argentíny

Argentína je nielen krajina s krásnou prírodou typická argentínskym tangom, temperamentnými obyvateľmi a ťažkými červenými vínami. Práve naopak, mladšia generácia vinárov v Argentíne prináša vína, ktoré sú jemné, delikátne, zachovávajú si svoju sviežosť, ovocnosť a prirodzenosť. Vinári kladú dôraz na klimatické podmienky oblasti a snažia sa preniesť jej charakter aj do vína. V Argentíne ležia najvyššie položené vinohrady v nadmorskej výške 3015m nad morom v oblasti Salta.

Vína z Argentíny sú ako argentínski vinári, temperamentné, úprimné, prirodzené a vďačné. Ponúkame vám TOP 10 najlepších vín z Argentíny z nášho portfólia.


 

Biele vína z odrôd Sauvignon blanc, Chardonnay a Torrontes vás zaujmú svojou sviežosťou, ovocným prejavom a minerálnym charakterom. Medzi modrými odrodami je kráľom odroda Malbec nasledovaná tvz. Bordeaux odrodami Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc  a Merlot. Nesmieme zabudnúť na odrodu Bonarda, ktorá ponúka ovocné, jemne herbálne červené vína bez dreva.

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.