offerBox
1

22. 6. - WineDay v Piešťanoch

offerImage

Druhý ročník WineDay v Piešťanoch sa bude konať 22.6.! Ochutnáte viac ako 200 druhov vína zo Slovenska a z celej planéty.

Čítať viac

Cenový hit týždňa

right-arrow
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

Kúpte Villa Maria a vyhrajte! Hrá sa o wellness víkend v Tatrách, lístky na Párty s Villa Maria a vína za 300 . Zapojte sa.

WineDay Masarykov Dvor
Konalo sa.

WineDay Masarykov Dvor

WineDay bol kvôli pandemickým opatreniam odložený, dátum nového konania Vám včas oznámime.

Na WineDay budete môcť ochutnať viac ako 150 druhov slovenských a zahraničných vín. Osobne sa stretnete so slovenskými vinármi a spoznáte široké portfólio vín WinePlanet. Súčasťou podujatia v krásnom prostredí Masarykovho Dvora vo Vígľaši budú aj jazdecké preteky.


 

Na WineDay nie je potrebné kupovať vstupenky, degustácia bude prebiehať formou žetónov priamo na mieste podujatia.

Slovenské vinárstva na WineDay:

Frtus Winery, Fundus Regius, Karpatská Perla, Víno Natural Domin a Kušický, Nichta, Ostrožovič, Pavelka, Rariga, Vinidi

Značky od WinePlanet:

Antinori / Taliansko, Emiliana / Čile, El Coto / Španielsko, Gérard Bertrand / Francúzsko, Reya Organica /Slovensko, Mascota Vineyards / Argentína, Serena Wines 1881 / Taliansko, Villa Maria / Nový Zéland

Rezort Masarykov dvor sa nachádza v obci Vígľaš - časť Pstruša. Obec leží v údolí rieky Slatina vo Zvolenskej kotline asi 14 km východne od mesta Zvolen.

 

 

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.