offerBox
1

29. 2. - MasterClass „Dvojka na jednotku“

offerImage

„Druhé vína“ dostávajú rovnako pedantný prístup ako ich známejší a drahší „prvorodení“ súrodenci. Naopak „prvé“ vína profitujú z vyzrievania. Náš MasterClass ponúka vzácnu príležitosť ochutnať a porovnať obe vína vinárstiev z rovnakého ročníka.

Čítať viac

Whisky v akcii až -20%

right-arrow
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

K nákupu cestovín De Cecco nad 20 € dóza zadarmo. Pozrite si akciu -16%.

14.2. - Valentínska ONLINE degustácia
Konalo sa.

14.2. - Valentínska ONLINE degustácia

Valentínska ochutnávka je určená pre všetkých, čo pociťujú prirodzenú lásku k vínu. Môžete si urobiť romantický večer s vínom vo dvojici, s priateľmi alebo rodinou. Budeme degustovať štyri vína, ktoré vám pred degustáciou prídu priamo kuriérom domov. Ide o výhodný online set, pretože v cene vína získate zadarmo aj výklad nášho someliéra Martina Priečka prostredníctvom Zoom pripojenia.

Súčasťou degustácie je elegantné ružové Prosecco Terra Serena, polosuchý Riesling z vinárstva Prinz von Hessen, víno v tvare ruže Coté des Roses od Gérard Bertrand a na záver delikátne portské Grahams. Plus získate aj malý darček k balíčku a dopravu zadarmo.

 

 


Zaujal Vás event?

Kúpte si lístok

Valentínska online degustácia
Valentínska online degustácia
50 / ks
Zostáva už len 0 ks

Dátum: v nedeľu 14. 02. 2021; Čas: 18:30

V cene degustácie sú 4 vína s darčekom a výklad someliéra online. Pripojenie je na jednu domácnosť - to jest pre dvojicu, alebo malú skupinu priateľov kupujete 1 lístok.

Inštrukcie: Degustačný balíček vám bude doručený do dvoch dní od objednávky degustácie. Doporučujeme zdržať sa pitia vína pred samotným začiatkom online degustácie :) Samotná ochutnávka prebehne on-line. Potrebné informácie vám prídu do e-mailu pár dní pred začiatkom degustácie. Dostanete všetky potrebné inštrukcie a link na Zoom s prihlásením na degustáciu. Po zakúpení lístka ste automaticky evidovaný ako účastník degustácie.

Na sledovanie ochutnávky je potrebné internetové pripojenie a počítač s reproduktormi. Ideálne aj s web kamerou, aby ste sa videli aj s ostatnými. Alebo aj bez, ak si chcete dopriať viac intímnej atmosféry.

Pred samotnou ochutnávkou sa pripojíte do skupiny len kliknutím na zaslaný link. Degustácia so someliérom začne o 18:30. Predbežne bude ochutnávka trvať cca hodinu. Ale to neznamená koniec! Pokojne môžete pokračovať v popíjaní aj do polnoci.

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.