offerBox
1

6. 6. - Degustácia Nichta v Bory Mall

offerImage

Nenechajte ujsť výnimočnú príležitosť, kedy budete mať možnosť ochutnať vína z vinárstva priamo s Jakubom Nichtom.

Čítať viac

Cenové hity týždňa

right-arrow
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť
SÚŤAŽ - pobyt a degustácia na Tokaji
Konalo sa.

SÚŤAŽ - pobyt a degustácia na Tokaji

Zapojte sa do súťaže o kráľovský pobyt a degustáciu vo vinárstve Chateau Grand Bari. Stačí, keď na eshope WinePlanet.sk do 8. 12. 2019 nakúpite aspoň jednu fľašu z vinárstva Chateau Grand Bari a ste zaradený do súťaže.

Pozrieť vína od Chateau Grand Bari


1. miesto a hlavná výhra - pobyt vo vinárstve Chateau Grand Bari na Tokaji, Veľká Bara. Pobyt je pre 2 osoby na 2 noci s ubytovaním, raňajkami a degustáciou SILVER. Termín pobytu bude stanovený na základe dohody s výhercom.

2. miesto - 1 kartón (6ks) vína Quercus Furmint 2016 od Chateau Grand Bari

3. miesto - degustácia GOLD pre 2 osoby bez ubytovania. Termín degustácie bude stanovený na základe dohody s výhercom.

Do súťaže ste zaradený automaticky pri kúpe akéhokoľvek množstva vína značky Chateau Grand Bari na wineplanet.sk. Súťaž trvá od 13. 11. do 8. 12. 2019. Výhercov vyžrebujeme a budeme kontaktovať 13. 12. 2019.

 

Kompletné pravidlá súťaže

Mladá, dynamická a rýchlo sa rozvíjajúca vinárska spoločnosť Chateau GRAND BARI pôsobí v Tokajskej oblasti v obci Veľká Bara. Obhospodaruje približne 60 ha viníc. Víno vyrába výhradne z hrozna z vlastných vinohradov, aby bola zachovaná kontinuita terroir. Vinárstvo vyrába špičkové vína z produkcie ekologického vinárstva pre najnáročnejších milovníkov vína.

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.