offerBox
1

23. 6. - Párty s Villa Maria

offerImage

Zažite exotiku chutí a nezabudnuteľný večer s obľúbeným vinárstvom Nového Zélandu. 

Pozrieť degustáciu
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť
1. 6. - Masterclass Rhôna na bielo
Konalo sa.

1. 6. - Masterclass Rhôna na bielo

Pozývame Vás na posledný pred – prázdninový Masterclass Rhona na bielo s vinárstvom Domaines Aimé Arnoux. Degustáciou vás bude sprevádzať Rasťo Šuták spolu s export managerom vinárstva Arnou Manon Flores. Spoločne ochutnáme osem zaujímavých vín nielen z oblasti Vacqueyras.

Rodina Arnoux vlastní vinohrady už od roku 1717, keď kúpili svoje prvé vinice v oblasti južnej Rhony. Marc a Jean-Francois Arnoux sú najmladšou generáciou rodiny, ktorá si stále zachováva dlhú históriu svojho vinárstva. V ich vínach cítiť rešpekt k terroiru a tradícii, s dominantným ovocným prejavom a dostatočnou štruktúrou, hĺbkou a harmóniou.


Zaujal Vás event?

Kúpte si lístok

Masterclass Rhona na bielo
Masterclass Rhona na bielo
50 / ks
Zostáva už len 8 ks

Degustáciou vás bude sprevádzať someliér Rastislav Šuták.

Dátum a miesto konania:  1. 6. 2023 o 18:00, WinePlanet, Stará Vajnorská 39, Bratislava

Po zakúpení lístku ste oficiálne registrovaný na podujatie, nepotrebujete predkladať žiadne potvrdenia ani vytlačené lístky. Stačí, keď nahlásite pri vstupe svoje meno, hosteska má k dispozícii menný zoznam. V prípade otázok nás kontaktujte na tel. čísle 0911 451 133.

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.