offerBox
1

6. 6. - Degustácia Nichta v Bory Mall

offerImage

Nenechajte ujsť výnimočnú príležitosť, kedy budete mať možnosť ochutnať vína z vinárstva priamo s Jakubom Nichtom.

Čítať viac

Cenové hity týždňa

right-arrow
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť
19.5. - MasterClass Penfolds
Konalo sa.

19.5. - MasterClass Penfolds

Po prvýkrát na Slovensku! Nenechajte si ujsť príležitosť ochutnať vína z austrálskeho vinárstva, ktoré od polovice 19.storočia priťahujú znalcov, zberateľov, nadšencov, investorov a dokonca aj falšovateľov. Za ich úspechom treba hľadať najlepšie vinohrady viacerých regiónov Južnej Austrálie s ich jedinečnou mikroklímou. Budete mať možnosť ochutnať tri ročníky Shiraz BIN 128 a Cabernet BIN 407. Taktiež novinku Max´s Shiraz či unikátny St. Henri Shiraz.


Zaujal Vás event?

Kúpte si lístok

MasterClass Penfolds
MasterClass Penfolds
60 / ks
Zostáva už len 0 ks

Degustácia sa bude konať v priestoroch vínotéky WinePlanet Stará Vajnorská. Pre podujatie platia aktuálne opatrenia podľa Covid automatu.

Degustáciou vás bude sprevádzať someliér Rastislav Šuták.

Dátum a miesto konania:  19.5. 2022 o 18:00, WinePlanet, Stará Vajnorská 39, Bratislava

Po zakúpení lístku ste oficiálne registrovaný na podujatie, nepotrebujete predkladať žiadne potvrdenia ani vytlačené lístky. Stačí, keď nahlásite pri vstupe svoje meno, hosteska má k dispozícii menný zoznam. V prípade otázok nás kontaktujte na tel. čísle 0911 451 133.

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.