offerBox
1

13. 12.- MasterClass Darroze na Starej Vajnorskej

offerImage

Na záver roka sme pre vás pripravili naozajstnú lahôdku – MasterClass Armagnac Darroze. Sú to autentické destiláty z malých, rodinných páleníc, ktoré rodina Darroze necháva zrieť vo svojich pivniciach v Rochefort a Labastide d´Armagnac.

Čítať viac
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

Urobte si sladké Vianoce. Nové vianočné čokolády Monbana.

30. 11. - MasterClass Le Puy na Starej Vajnorskej
Konalo sa.

30. 11. - MasterClass Le Puy na Starej Vajnorskej

Novembrový MasterClass bude skutočnou lahôdkou. Pripravili sme pre vás degustáciu z Le Puy, ktoré sa nachádza v oblasti Francs v Bordeaux.

Sú to unikátne vína s rukopisom, aký sa v Bordeaux vyskytuje zriedkavo. Niekoľko generácií rezistentné vína voči módnym vlnám či záujmu bohatých investorov, oplývajú eleganciou a prirodzenosťou. Koncept „terroiru“ funguje v tomto prípade doslova. Budeme mať príležitosť ochutnať šesť vín, medzi nimi aj vzácne Retour des îles. To všetko v sprievode Emeline Callet.


Zaujal Vás event?

Kúpte si lístok

MasterClass Le Puy
MasterClass Le Puy
60 / ks
Zostáva už len 2 ks

Masterclass povedie Emeline Callet z vinárstva Le Puy a someliér Rastislav Šuták.

Dátum a miesto konania:  30. 11. 2023 o 18:00, WinePlanet, Stará Vajnorská 39, Bratislava

Po zakúpení lístku ste oficiálne registrovaný na podujatie, nepotrebujete predkladať žiadne potvrdenia ani vytlačené lístky. Stačí, keď nahlásite pri vstupe svoje meno, hosteska má k dispozícii menný zoznam. V prípade otázok nás kontaktujte na tel. čísle 0911 451 133.


 

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.