offerBox
1

29. 2. - MasterClass „Dvojka na jednotku“

offerImage

„Druhé vína“ dostávajú rovnako pedantný prístup ako ich známejší a drahší „prvorodení“ súrodenci. Naopak „prvé“ vína profitujú z vyzrievania. Náš MasterClass ponúka vzácnu príležitosť ochutnať a porovnať obe vína vinárstiev z rovnakého ročníka.

Čítať viac

Rumový týždeň -20%

right-arrow
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

K nákupu cestovín De Cecco nad 20 € dóza zadarmo. Pozrite si akciu -16%.

8. 9. - Prosseco day v Umelke v Bratislave
Konalo sa.

8. 9. - Prosseco day v Umelke v Bratislave

Zakončite leto s osviežujúcimi bublinkami Prosecca! Ochutnávka sa uskutoční v príjemnej atmosfére Umelky v centre Bratislavy. V ponuke bude široký výber pravého talianskeho Prosecca od značiek Serena Wines, Santa Margherita, V8, Reya a  Mionetto. Doplnia ich bublinky a slovenské sekty od našich domácich producentov Miluron, Karpatská perla, Velkeer a iné. Nebude chýbať hudobný doprovod, sprievodný program a chutné občerstvenie. Tešíme sa na vás 8.9. od 15:00 vo vonkajších priestoroch záhrady Umelky!


Predaj vstupeniek bude prebiehať priamo v Umelke v deň podujatia. V cene vstupenky 15 eur, získate 10 žetónov na víno a pohár. Ďalšie žetóny sa dokupujú priamo na mieste.

Dátum a čas: 8. 9. 2023, 16:00 – 21:00 hod.

Miesto konania: UMELKA, Dostojevského rad 4533/2, 811 09, Bratislava (Google Maps

Organizátor podujatia: WinePlanet a Umelka

 

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.