offerBox
1

23. 6. - Párty s Villa Maria

offerImage

Zažite exotiku chutí a nezabudnuteľný večer s obľúbeným vinárstvom Nového Zélandu. 

Pozrieť degustáciu
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

Párty s Villa Maria! Zažite exotiku chutí a nezabudnuteľný večer s obľúbeným vinárstvom Nového Zélandu. 

23. 2. - Majstrovstvá Slovenska v sekaní sektov
Konalo sa.

23. 2. - Majstrovstvá Slovenska v sekaní sektov

Oficiálna celoslovenská súťaž o Sekáča roka oslávi v sobotu 23. februára 2019 siedme výročie.

Po roku sa opäť stretnú na Donovaloch pred Yeti barom poprední somelieri ale aj amatéri, aby si zmerali sily v sabráži šumivých vín.

 


Naše priestory

Prvá nominačná disciplína bude o technike bezchybného otvorenia fľaše šabľou. Druhá finálová o majstrovstkom prevedení sekania vlastným ľubovoľným predmetom a s využitím originálnych kostýmov alebo tematických prevlekov someliérov. V samostatnej kategórii budú tradične súťažiť ženy profesionálky, muži profesionáli a amatéri. 

Prihlášky do súťaže môžu záujemcovia posielať na mail: enovia@enovia.sk kde uvedú svoje meno, priezvisko, vek a aktuálne zamestnanie. Štartovné na osobu je 20 Eur (platí sa o 9.00 pri registrácii na recepcii Hotela Galileo).

Produktovým partnerom národných majstrovstiev je spoločnosť CORNER & Co., oficiálny distributér privátnej značky prosecca REYA s ktorým budú súťažiaci bojovať o víťazstvo. Podrobné informácie k programu dostanú súťažiaci po riadnom zaregistrovaní svojej účasti mailom.

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.