Doprava nad 50 € ZADARMO Blesková zásielka do hodiny Celé Slovensko do 48 hodín 2500 druhov vína
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť

Neviete si vybrať? Inšpirujte sa TOP výberom slovenských vín od someliéra.

23. 2. - Majstrovstvá Slovenska v sekaní sektov
Konalo sa.

23. 2. - Majstrovstvá Slovenska v sekaní sektov

Oficiálna celoslovenská súťaž o Sekáča roka oslávi v sobotu 23. februára 2019 siedme výročie.

Po roku sa opäť stretnú na Donovaloch pred Yeti barom poprední somelieri ale aj amatéri, aby si zmerali sily v sabráži šumivých vín.

 


Naše priestory

Prvá nominačná disciplína bude o technike bezchybného otvorenia fľaše šabľou. Druhá finálová o majstrovstkom prevedení sekania vlastným ľubovoľným predmetom a s využitím originálnych kostýmov alebo tematických prevlekov someliérov. V samostatnej kategórii budú tradične súťažiť ženy profesionálky, muži profesionáli a amatéri. 

Prihlášky do súťaže môžu záujemcovia posielať na mail: enovia@enovia.sk kde uvedú svoje meno, priezvisko, vek a aktuálne zamestnanie. Štartovné na osobu je 20 Eur (platí sa o 9.00 pri registrácii na recepcii Hotela Galileo).

Produktovým partnerom národných majstrovstiev je spoločnosť CORNER & Co., oficiálny distributér privátnej značky prosecca REYA s ktorým budú súťažiaci bojovať o víťazstvo. Podrobné informácie k programu dostanú súťažiaci po riadnom zaregistrovaní svojej účasti mailom.

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.