Doprava zadarmo nad 50 EUR Viac ako 300 000 fliaš a 2 500 druhov vína na sklade
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Čokoládová nirvána zo Španielska

Čokoládová nirvána zo Španielska

Nirvana

Pre Nirvanu, čokoládový likér zo Španielska, sa oplatí vynechať aj dezert. Tento lahodný alkoholický nápoj sa pýši silnou chuťou čokolády a neskutočne krémovou a hladkou textúrou, a to všetko v priezračne čírej forme.

Skvelý do dezertov, do kávy alebo na miešanie kokteilov, likér Nirvana má mnohostranné využitie.


Silná chuť čokolády už v jedinej kvapke likéru sa hodí ako dezert po večer.

 

Ak máte radi krémové likéry, ale hľadáte niečo ľahké a uvoľnené, potom je pre vás Nirvana Cocoa Liqueur od spoločnosti Destileria Campeny ako stvorená.

Silná aromatická chuť, ktorá okamžite prebudí vaše chuťové bunky, je sladká, no rozhodne nie prenikavo presladená. Nirvana Double Chocolate má zas dvakrát takú čokoládovú chuť pre všetkých milovníkov kakaa. Je to skrátka likér likérov.

 

Čokoládová nirvána

Čokoládový likér Nirvana nielenže skvele chutí, ale vďaka inovatívnemu dizajnu jeho štýlová fľaša vyzerá skvele vystavená vo vašom domácom bare. Jeho podávanie je rovnako štýlové, vďaka dokonalej priezračnosti tekutiny by ste nikdy na prvý pohľad neuhádli, že sa vo fľaši skrýva výrazná chuť plná sladkej čokolády.

Krištáľovo priehľadný čokoládový likér je vyrobený pomocou filtrácie aktivovaného živočíšneho uhlia, vďaka ktorému dostáva svoju transparentnú podobu. Priehľadná tekutina má okrem originálneho výzoru aj ďalšiu výhodu, nezafarbí totiž žiaden drink, ktorý sa z nej rozhodnete namiešať.

Silná chuť čokolády už v jedinej kvapke likéru sa hodí ako dezert po večeri, na priamu konzumáciu, s ľadovými kockami alebo namiešaná v koktailoch. Vyskúšajte napríklad Nirvana Mocha Martini, kde čokoládový likér zmiešate s vodkou a espressom.

Ak máte chuť experimentovať, namiešajte si Twist Tequila Soul, do ktorej patrí Nirvana s tequilou, citrónovým a ananásovým džúsom. Ak máte chuť na niečo sladšie, skombinujete tmavý rum, Nirvanu a marakujový džús do drinku s názvom Chocolate Passion.

 

 

Nirvana Double Chocolate, Liqueur Premium 15 %, likér 0,5 l

Tento extra hustý likér má výnimočnú chuť pravej čokolády a smotany. Krásne sladký, ale nie príkry, je to perfektný dezert na každú príležitosť. Nájdete na našom eshope.

Nirvana Cocoa Liqueur Premium 22 % likér 0,5 l

Krištáľovo čistý kakaový likér filtrovaný cez aktívne uhlie, ktoré ho spravilo čírym. Chuť pravého kakaa nájdete v každej kvapke tohto likéru. Nájdete na našom eshope.

 

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.