offerBox
1

6. 6. - Degustácia Nichta v Bory Mall

offerImage

Nenechajte ujsť výnimočnú príležitosť, kedy budete mať možnosť ochutnať vína z vinárstva priamo s Jakubom Nichtom.

Čítať viac

Cenové hity týždňa

right-arrow
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť
8. 6. - Po Čajkove za vínom
Konalo sa.

8. 6. - Po Čajkove za vínom

Obľúbené podujatie všetkých milovníkov čajkovských vín sa opäť presúva do vinohradov! Spoznajte krásy malebných vinohradov a historických hajlokov na čajkovskej Deberči. Na tomto čarovnom mieste budete môcť ochutnať výber viac ako 100 lahodných vín od čajkovských vinárov, samozrejme nebudú chýbať tradičné špeciality od miestnych gazdiniek ako aj moderná gastronómia, skvelá hudba rozličných štýlov, atrakcie pre deti či unikátna sabráž, ktorú si budete môcť vyskúšať pod vedením experta aj vy.


Sobota, 8. jún 2024
Vinohrady na hone Deberča, Čajkov
14:00 - 20:00

Vstupenky - cena v predpredaji: 15 € /zahŕňa degustáciu a 1x 5 € kupón na nákup vína/
Online: prostredníctvom portálu tickpo.sk na https://bit.ly/pczv6fb; osobne vo Vinotéke Čajkov na Autobusovej stanici v Leviciach

 

Cena na mieste: 17 € /zahŕňa degustáciu a 1x 5 € kupón na nákup vína/ - v deň podujatia priamo na mieste /platba iba v hotovosti/

Na miesto konania sa dostanete krátkou prechádzkou alebo jazdou na bicykli cez vinohrady. Využiť môžete aj cyklotrasu z Tlmáč do Novej Dediny, ktorá prechádza cez miesto konania.

 Parkovanie bude zabezpečené na vyhradených parkoviskách. Z parkoviska bude k vinohradom premávať bezplatná kyvadlová doprava.

 Vstupenka je platná pre 1 osobu. Vstupenka v sebe zahŕňa pohár, degustáciu všetkých ponúkaných vín, mapku podujatia a jeden kupón na nákup vína v hodnote 5 €. Organizátor si vyhradzuje právo na zrušenie alebo zmenu termínu konania podujatia vzhľadom na aktuálnu situáciu a platné nariadenia.

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.