offerBox
1

13. 12.- MasterClass Darroze na Starej Vajnorskej

offerImage

Na záver roka sme pre vás pripravili naozajstnú lahôdku – MasterClass Armagnac Darroze. Sú to autentické destiláty z malých, rodinných páleníc, ktoré rodina Darroze necháva zrieť vo svojich pivniciach v Rochefort a Labastide d´Armagnac.

Čítať viac
UŽÍVATEĽSKÉ MENU
VÝBER JAZYKA
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

Urobte si sladké Vianoce. Nové vianočné čokolády Monbana.

PERELADA (3)

S vinárskou tradíciou trvajúcou viac ako šesť storočí vyrába Perelada vína s charakterom, prítomnosťou a medzinárodným renomé.  S vinárskou tradíciou trvajúcou viac ako šesť storočí vyrába Perelada vína s charakterom, prítomnosťou a medzinárodným renomé.  Čítať viac

Filter
Filter
Farba
Druh
Cukornatosť
Odroda
Krajina
Oblasť
Značka
Ročník
Hodnotenie
Objem
Balenie
Cena
Dostupnosť
Viac filtrov
Vyberte si cenové rozpätie

Produkty s cenou od 0 € do 4 800 €

Aplikovať filtre

PERELADA

Ambíciou je odrážať osobnosť našich jednotlivých vinohradníckych usadlostí a zabezpečiť, aby každá fľaša vyjadrovala bohatú bohatosť a nuansy Emporda. Nové vinárstvo Perelada je novým krokom k dokonalosti. Navrhnuté na výrobu skvelých vín od RCR Architects, víťazov Pritzkerovej ceny za rok 2017. Je to prvé vinárstvo v Európe, ktoré získalo certifikáciu udržateľnosti LEED GOLD, s jednou z najrozsiahlejších a najkompletnejších skúseností v oblasti enoturizmu v krajine.

Víno sa v Castillo Perelada vyrába už od stredoveku, o čom svedčí niekoľko dokumentov a pergamenov z tohto obdobia, ktoré sa nachádzajú v knižnici. Keď Miguel Mateu v roku 1923 kúpil tento súbor pamiatok, jedným z jeho hlavných cieľov bolo oživiť tradíciu výroby vína, tradíciu, ktorá je v súčasnosti živšia ako kedykoľvek predtým a ktorá zahŕňa najmodernejšie technológie na výrobu vín, ktoré plne využívajú nuansy pôdy a viniča Emporda.

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.