UŽÍVATEĽSKÉ MENU
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť
3.10. - WineDay Masarykov Dvor
Konalo sa.

3.10. - WineDay Masarykov Dvor

Pozývame vás na ochutnávku vína do krásneho prostredia Masarykovho Dvora vo Vígľaši. Na WineDay budete môcť ochutnať viac ako 150 druhov slovenských a zahraničných vín. Osobne sa stretnete so slovenskými vinármi a spoznáte široké portfólio vín WinePlanet. Súčasťou podujatia sú jazdecké preteky, ktoré budú prebiehať po celý deň.


Dňa 3.10. sa okrem WineDay konajú na Masarykovom Dvore drezúrne preteky  + Majstrovstvá stredoslovenskej oblasti deti, juniori, seniori v drezúre. WineDay sa uskutoční vo vonkajších priestoroch, od 10:00 do 18:00.

Na WineDay nie je potrebné kupovať vstupenky, degustácia prebieha formou žetónov priamo na mieste podujatia.

Slovenské vinárstva na WineDay:

Frtus Winery, Fundus Regius, Karpatská Perla, Víno Natural Domin a Kušický, Nichta, Ostrožovič, Pavelka, Rariga, Vinidi

Značky od WinePlanet:

Antinori / Taliansko, Emiliana / Čile, El Coto / Španielsko, Gérard Bertrand / Francúzsko, Reya Organica /Slovensko, Mascota Vineyards / Argentína, Serena Wines 1881 / Taliansko, Villa Maria / Nový Zéland

Rezort Masarykov dvor sa nachádza v obci Vígľaš - časť Pstruša. Obec leží v údolí rieky Slatina vo Zvolenskej kotline asi 14 km východne od mesta Zvolen.

 

 

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.