UŽÍVATEĽSKÉ MENU
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
Späť
Späť

Automatický darček 300 ks sušienok získate k nákupu nad 60 €. Podmienkou je aspoň 1 káva v košíku.

Vyhrajte pobyt na zámku Šimák Zámok Pezinok

Vyhrajte pobyt na zámku Šimák Zámok Pezinok

Šimák Zámok Pezinok

Vyhrajte dvojdňový pobyt na zámku Šimák Zámok Pezinok pre 2 osoby. Zapojíte sa veľmi jednoducho, stačí si u nás kúpiť jeden alebo viac kusov vína značky Šimák Zámok Pezinok počas trvania súťaže. Šanca vyhrať je vysoká, súťaž trvá od 1.6. do 30. 6. 2021.

Pozrieť vína vinárstva Šimák Zámok Pezinok


JÚNOVÁ SÚŤAŽ o pobyt na zámku Šimák Zámok Pezinok

Súťaž trvá počas celého júna. Zapojíte sa kúpou vína Šimák Zámok Pezinok a automaticky ste evidovaný ako súťažiaci. Zo všetkých zákazníkov, ktorí si na stránke www.wineplanet.sk kúpia počas júna jedno alebo viac vín značky Šimák Zámok Pezinok vyžrebujeme výhercu nádherného pobytu na zámku. Pravidlá súťaže.

Výherný balíček zahŕňa:

  • Dvojdňový pobyt pre 2 osoby na zámku v Palace Art Hotel v luxusnom apartmáne
  • Degustáciu vín pre 2 osoby v pivničných priestoroch vinárstva Šimák Zámok Pezinok

Žrebujeme 6. 7. 2021

Palace Art Hotel Pezinok s grófskou umeleckou atmosférou rodu Pálffyovcov dáva osemsto ročnému zámku život. Energiu kolobehu ľudských dní, záhradu štyroch ročných období a priestor storočí. Kultivované súkromie pre klientov v pohodlí izieb a apartmánov.

Objavte všetky vína Šimák Zámok Pezinok

Vína ŠIMÁK ZÁMOK PEZINOK

Vína Šimák Zámok Pezinok v edícii Roman Janoušek sa rodia v takmer tajomných pivničných priestoroch Pezinského zámku. Víno sa vyrába z hrozna vlastných viníc z juhu Slovenska. V Dubníku a Svodíne, kde vinártsvo pestuje vinič hroznorodý na ploche 100ha.

Vinohrady ležia vo vychytenom strekovskom vinohradníckom rajóne na juhu Slovenska. Na malebných svahoch v obci Dubník, v nadmorskej výške 245 metrov, obhospodarujú takmer 70 hektárov viníc. V neďalekom Svodíne je to ďalších 22 hektárov. Vinohrady v Dubníku a Svodíne sú známe vynikajúcou Frankovkou modrou a Rizlingom Rýnskym. Vysokú kvalitu dosahuje Cabernet Sauvignon, Rulandské šedé, Chardonnay, Sauvignon, Rizling Vlašský, Veltlinské zelené ale aj ďalšie odrody.

Vinárstvo Šimák Zámok Pezinok ponúka pestrú paletu poctivých odrodových vín doplnenú odvážnymi asamblážami.

 

 

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.