Doprava zadarmo nad 50 EUR Viac ako 300 000 fliaš a 2 500 druhov vína na sklade
Späť Detailný filter
Späť Detailný filter
MS vo futbale 2018 - limitovaná edícia Gérard Bertrand GIO

MS vo futbale 2018 - limitovaná edícia Gérard Bertrand GIO

Pri príležitosti konania MS vo futbale prinášame limitovanú edíciu vín francúzskeho vinárstva Gérard Bertrand. Etikety vín nesú vlajky rôznych štátov, které sa zúčastia majstrovstiev. Pri nákupe 6 vín získate špeciálne balenie s futbalovými motívmi. 

Futbalová edícia vín Gérard Bertrand GIO -  každá etiketa vína má inú vlajku štátu. Pri kúpe celého kartónu tak získate 6 rôznych verzií etikety. Môžete si vybrať biele, ružové alebo červené


Gérard Bertrand Gio Blanc IGP

Francúzsko, Languedoc-Roussillon, 2017, biele, suché, 0,75 l. Stredomorský prejav vína s vynikajúcou koncentráciou a aciditou. Dostatok ovocných tónov (mirabelka, marhuľa) dopĺňa mandľovo - minerálny záver. Skvelé k šalátu Nicoise. Kúpite v našom eshope za 7,49 €.

Gérard Bertrand Gio Rosé IGP

Francúzsko, VIN DE PAYS, 2017, ružové, suché, 0,75 l. Ružové víno príťažlivej malinovej farby. Vôňa vína je mladá, osviežujúca s prevahou lesných plodov, najmä jahôd a malín. Chuť vína je svieža s príjemnou kyselinkou a príjemným ovocno-korenistým charakterom. Kúpite v našom eshope za 7,49 €.

Gérard Bertrand Gio Rouge IGP

Francúzsko, Languedoc-Roussillon, 2017, biele, suché, 0,75 l. Karmínovo červená farba. Príťažlívá vôňa s ovocným charakterom. Harmonická a hladká chuť s typickým kôstkovo ovocným charakterom. Svieža kyselinka a mandľovo korenistý záver. Vynikajúce k dusenému králikovi na zelenine. Kúpite v našom eshope za 7,49 €.

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.