Doprava zadarmo nad 50 EUR 2 500 druhov vína 260 000 fliaš na sklade
Späť
Späť

Darujte someliérsky kurz

Ak sa rozhodujete, ako potešiť milovníka vína alebo aj úplného začiatočníka, someliérske kurzy Vinárskeho Inštitútu sú tá správna voľba.

Kurzy vedú lektori z radov špičkových someliérov a prinášajú tak absolventom okrem vzdelávania aj nevšedné zážitky. Za nákup na WinePlanet môžete získať 20% zľavu na kurzy, rovnako to platí aj na darčekovú poukážku. 


Každý z kurzov je jednodenným intenzívnym seminárom (praktickou lekciou) pod vedením lektora z radov špičkových someliérov.

 

Nakúpte u nás víno a kód na zľavu 20 % dostanete na faktúre. Zľavu na kurz alebo darčekový poukaz je možné uplatniť do 31. 12. 2018.

Jednotlivých kurzov Študijného programu SOMELIÉR sa od roku 2010 zúčastnilo až 4400 spokojných absolventov – 50% z radov profesionálov v gastronómii a 50% milovníkov vína z radov laickej verejnosti.

Záujemcovia si môžu vybrať z piatich kurzov. Najväčšiu obľubu si získal základný kurz s názvom „Základy someliérstva, vína a vinárstva“.

Kurzy prebiehajú po celý rok a darčeková poukážka má neobmedzenú platnosť. Obdarovaný si sám vyberie termín a miesto, ktoré mu vyhovuje.

 

 

Newsletter
Ustriehnite si zľavy, akcie a degustácie

V newslettroch vám budeme posielať aktuálne akcie na víno, degustácie alebo ďalšie zaujímavé info zo sveta vína.  Z nášho newslettru sa môžete kedykoľvek odhlásiť v jeho spodnej časti.